HAKKIMIZDA

MERCİ ASANSÖR KİMDİR?

Uzun yıllardır asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü asansörün, tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca marka yada modeli ne olursa olsun tüm asansörlerin, yeniden kurulması ve projelendirilmesi ile alakalı çalışmaları da yürütmektedir. Asansör sektöründe irili ufaklı bir çok firma bulunmaktadır. Merci Asansör olarak bizler, sektörümüzde devamlı ve sistematik olarak büyümenin hesaplarını yapmaktayız. Tabi ki büyümenin yolunda referans sayınızla eş değer orantıda gelişecektir.

Biz de firma olarak bu kriterin doğruluğuna inanarak, yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ile referans sayımızı devamlı olarak arttırmaya çalışmaktayız. Sektörümüzü çok iyi takip etmekte, gelişen teknoloji ile yakından ilgilenmekte ve yeni çıkan her teknolojiyi bünyemize katmaktayız. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Merci Asansör, asansör sektöründe uzun süreden beri gelen iş tecrübesini, daimi olarak teknolojik yenilikleri takip ederek ve yeni çıkan tüm teknolojileri bünyesine dahil ederek, “asansör sektöründe” kendisini sürekli olaraktan yenilemektedir…

Asansör tamiri, bakımı, montajı, revizyonu ve servisi konularında faaliyet gösteren firmamız Merci Asansör, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm projelerinde gece gündüz, aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel hizmet veririz. Her şeyden önce üzerimize aldığımız sorumluluğumuzu biliriz ve çalışmalarımıza bu minvalde yön veririz. Planlı, proğramlı ve devamlı çalışırız. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm projelerimizde son teknolojik sistemler kullanırız. Güvenliği asla ama asla elden bırakmayız.

“Çünkü siz; bizim için önemlisiniz.”

SIKÇA SORULAN SORULAR

Asansörler sürekli olarak işleyen mekanizmalardan oluştuğu için sürekli olarak bakımlarının takip edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir arıza yada farklı bir durum görürseniz mutlaka yetkili teknik ekibimize başvurarak kontrol ettirmelisiniz. Aksi takdirde daha büyük problemlere yol açabilir ve güvenliğinizi riske atabilirsiniz. 

Asansör bir çok fonksiyonel parçanın bir araya gelerek oluşturduğu bir sistemdir. Bu yüzden herhangi bir noktasında arıza varsa ya asansörünüz çalışmayacaktır yada normal çalışma şeklinden farklı sesler gelebilir. Bu konuda uzman ekimizden destek alabilirsiniz.

Asansör hem yukarı hem de aşağı hareket etmiyor ayrıca sık sık sigorta attırıyorsa bunun muhtemel sebebi kontaktördür. Kontaktör kontaklarının değişimi gerekebilir ya da kontaktörün kendisinin değişimi gerekebilir. Arızanın onarım süresi ise maksimum 30 ile 45 dakika arasında değişmektedir. Bu konuda uzman ekimizden destek alabilirsiniz.

Bu arıza durumunda sigortalardan biri atmış olabilir. Stop geçirmiyor da olabilir. Arızanın sebebine göre sorun giderilebilir. Yalnız çoğu zaman kabinin içindeki ve üst kısmındaki lambalarla fan, kilit ya da lirpomp değişikliği ile arıza çözümlenmektedir. Arızanın onarım süresi 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Bu konu hakkında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.