ASANSÖR TAMİRİ

ASANSÖR TAMİRİ

Asansör Tamiri, denince sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın olduğu aşikardır. Ancak şunu herkes iyi bilmelidir ki, asansör tamiri öyle yabana atılacak bir konu değil, yani herkesin gerçek manada üstesinden geleceği bir mevzuat değildir. Her şeyden önce asansör tamiri, bilgi, beceri ve tecrübe ister. Yine her şeyden önce yasal mevzuat gereği belge ister, diploma ister. Teknoloji nasıl kendini geliştiriyorsa hatta baş döndürücü bir şekilde geliştiriyorsa, asansör tamiri yapacak firmanın ve kişininde o denli kendini geliştirmesi gerekmektedir. Bu gerek bilgi açısından olsun, gerek teknoloji açısından olsun, gereksede tecrübe açısından olsun böyle olmak zorundadır.

Çünkü, asansör tamir işi gerçekten çok ciddi sorumluluk ister. Bu öyle bir sorumluluk ki sonunda insan canının olduğu bir sorumluluktur. Bu noktada mal ve mülk sorumluluğunu her ne kadar göz ardı etmesek ise de, bilinir ki canın olduğu yerde maddiyatın hiç bir ehemmiyeti yoktur. Biz, Merci Asansör olarak bu bilincin farkındayız ve her şeyden önce üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Bu cihetten ötürüdür ki her şeyimizi yasal mevzuat odaklı oluşturmuş bulunmaktayız. Ve çalışmalarımıza bu minvalde yön vermekteyiz.Konusunda gerçek manada bilgi ve birikime haiz olan uzman personelimiz ile asansör tamiri konusunda her türlü noktada biliniz ki sizlere en iyi çözümü sunmak için hizmetinizdeyiz. Firmamız, asansör tamirinde çok geniş bir ürün yelpazesine ve ürün tedarik zincirine sahiptir. En küçük ölçekli asansörden tutunda, en geniş ölçekli asansöre kadar her türlü bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, sadece asansör tamiri ile de uğraşmamaktadır. Asansör tamiri sadece branşımızın bir parçasıdır.

Merci Asansör, asansörün olduğu her noktada vardır, yani firmamızı eğer konunuz asansör ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.