ASANSÖR REVİZYONU

ASANSÖR REVİZYON

Günümüzde çok katlı yapıların tüm yaşam alanlarında artmasıyla birlikte asansör kullanımı hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Binalarda bulunan asansörler de kullanım sıklığına ve kullanım koşullarına bağlı olarak zamanla yıpranır ve hem görsel açıdan, hem de işlevsel açıdan görevini yapamaz duruma gelir. Yıpranmış asansörlerin, güvenlik açısından da tehdit oluşturması nedeniyle de hem mekanik, hem de elektronik aksamlarının zaman içinde yenilenmesi gerekmektedir.

Asansör revizyonunun kullanıcılara getireceği pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında;

* Güvenli kullanım sağlanmış olur ki, asansör revizyonunda “güvenlik” en önemli avantajdır.

* Teknoloji ve tasarımların sürekli geliştiği ve çağı takip ettiği düşünüldüğünde ise, estetik ve şık bir görünüme sahip asansör, işlevselliğinin yanında görsel olarak da yapıya zenginlik katacaktır.

* Revizyon yapılmış bir asansör, çok daha kolay çalışacaktır ki, bu durum kullanıcılarına konforu sağlamaktadır. Ayrıca, daha hızlı seyir, daha az bekleme, daha az arıza gibi pek çok avantaj ve konfor kullanıcılara sağlanmış olur.

* Enerji tasarrufu açısından da revizyon, son derece önemlidir.

CE belgesine sahip malzemeler ile müşterilerine asansör revizyonu sektöründe hizmet veren firmamız, eski, çabuk bozulan, yıpranmış ve güvenliğinizi tehdit eden bir asansör yerine, güvenliği ve konforu sağlayan asansörleri sizlere sunmaktadır. Binanın yapısı, kullanıcıların beklentileri ve dilekleri firmamız için son derece önemlidir. Uzman ve deneyimli teknik personelimiz, müşterilerimizin bu ihtiyaç ve dileklerini de dikkate alarak en uygun asansör revizyonunu sağlamaktadır.

Yolcu asansörleri, yük asansörleri, sedye asansörleri, compack yük asansörleri, engelli asansörleri, panoramik asansörler, hidrolik asansörler,  araç asansörleri gibi tüm asansör tiplerinin revizyonu konusunda Kayseri’de hizmet veren firmamız 7/24 uzman ekipleriyle sizlerin hizmetinizdedir ve her zaman hizmetinizde olmaya da devam edecektir.